1 kg kokainë kapet në Durrës

Nga Exit News
1 kg kokainë kapet në Durrës

Policia e Durrësit kapi 1 kilogramë kokainë dhe arrestoi 4 persona, të martën. Të arrestuarit, sipas njoftimit për media të policisë janë: P., 46 vjeç, dhe E. Gj., 37 vjeç, I. P., 52 vjeç dhe S. M., 60 vjeç.

Droga ishte e fshehur në pjesën e poshtme të sediljes së makinë me të cilën udhëtonin dy personat, A.P dhe E.Gj. Ndërsa dy të tjerët u arrestuan si të përfshirë në këtë trafik pas hetimeve të policisë.

 

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>