16 vjeçarja nga Fieri tenton të vetëhelmohet

Nga Exit News
16 vjeçarja nga Fieri tenton të vetëhelmohet

Një 16 vjeçare ka përfunduar të mërkurën në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, pasi ka tentuar të helmojë veten.

Adoleshentja ishte banuese në Drenovë të Mallakastrës dhe dyshohet se konsumuar lëndë herbicide bujqësore,.

Sipas njoftimit të policisë 16-vjeçarja ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacionin e Tiranës.

Policia po punon për zbardhjen e motivit të ngjarjes.

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme