2 të plagosur në aksidentin me makina në Lezhë

Nga Exit News
2 të plagosur në aksidentin me makina në Lezhë

Dy persona u plagosën në një aksident me makinë në rrugën Lezhë-Milot, të enjten, në darkë.

Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën. Persona e përfshirë në aksident janë E.R., 23 vjeçe, A.M.,20 vjeçe, dhe M.L., 43 vjeç.

Policia po heton ngjarjen.

Lajme te ngjashme