2 të plagosur në aksidentin me makina në Lezhë

Nga Exit News
2 të plagosur në aksidentin me makina në Lezhë

Dy persona u plagosën në një aksident me makinë në rrugën Lezhë-Milot, të enjten, në darkë.

Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën. Persona e përfshirë në aksident janë E.R., 23 vjeçe, A.M.,20 vjeçe, dhe M.L., 43 vjeç.

Policia po heton ngjarjen.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>