2 të rinj humbin jetën në një aksident me makinë në Shkodër

Nga Exit News
2 të rinj humbin jetën në një aksident me makinë në Shkodër

Dy persona kanë humbur jetën, përkatësisht 16 vjeç dhe 23 vjeç në një aksident me makinë në rrugën Shkodër-Velipojë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit së të shtunës.

Policia njoftoi se si pasojë e shpejtësisë një mjet tip BMË, ka dalë nga rruga duke u përplasur me një mur.

Viktimat ishin shtetasi A. P. 23 vjeç banues në fshatin Mali Jushit, Shkodër dhe shtetasja D. T. 16 vjeçe banuese në lagjen Perash, Shkodër.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>