Kryeministri hollandez pastron vetë kafen e derdhur

Nje moment i veçantë: kryeministrit hollandez Mark Rutte iu derdh kafeja duke hyrë në godinën e qeverisë, por në vend që t’jua lërë punonjësve për ta pastruar ai i mori fshesën një pastruese të ndodhur aty pranë dhe filloi ta pastronte vetë.

Për më shumë ndiqni më poshteë videon e postuar në faqen e Deutsche Welle.

https://www.facebook.com/deutschewellenews/videos/10155914675839440/

0 komente

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme