Rama, Basha dhe Meta i flasin qytetarëve

Rama, Basha dhe Meta i flasin qytetarëve

Sot në mbrëmje, tre drejtuesit kryesorë të politikës, Edi Rama, Lulzim Basha dhe Ilir Meta do të flasin për çështjet e ditës në tre kanale televizive të ndryshme.

Kryeministri Edi Rama ka regjistruar më parë një intervistë me gazetarin Sokol Balla për emisionin Top Story, e cila do të transmetohet sot;

Kryetari i opozitës Lulzim Basha është i ftuar në emisionin Opinion të gazetarit Blendi Fevziu;

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta është i ftuar në emisionin Të Paekspozuarit të gazetarit Ylli Rakipi

Lajme te ngjashme