Asambleja Kombëtare – Për çfarë do të vendosë PS sot?

Asambleja Kombëtare – Për çfarë do të vendosë PS sot?

Partia Socialiste po zhvillon sot Asamablenë Kombëtare. Tema kryesore e Asamblesë është diskutimi i bilancit politiki-administrativ të vitit 2016.

Disa nga venidmet që priten të merren sot janë:

  • Shkarkimi i ish-deputetit Koço Kokëdhima nga posti i sekretarit për reformën strukturore
  • Zgjedhja e nënshkryetarit dhe sekretarit të Asamblesë Kombëtare
  • Zgjedhja e Komisionit të Zgjedhjeve
  • Zgjedhja e Kryefinancierit
  • Zgjedhja e Këshillit të Mbikëqyrjes Financiare

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>