26 vjeçari shqiptar vret të dashurën ganeze dhe pastaj vetvritet

Nga Exit News
26 vjeçari shqiptar vret të dashurën ganeze dhe pastaj vetvritet

Një 31-vjeçare ganeze u vra të shtunën nga i dashuri i saj shqiptar, në një banesë të marrë me qera pranë shkollës “Pjetër Budi” në Tiranë. E reja u dërgua me urgjencë në spital nga fqinjët, por nuk mundi t’u mbijetojë plagëve.

E reja shtetësi franceze, Jaësackie Jaboah kishte udhëtuar nga Franca në drejtim të Tiranës vetëm pak orë më herët, ndërkohë që Pira ishte në Shqipëri prej 1 muaji.

Pas krimit i dashuri shqiptar, 26-vjeçari Klinton Pira u hodh nga ndërtesa ku sapo ishin vendosur, duke gjetur vdekjen.

Policia po heton mbi rrethanat që çuan drejt situatës ekstreme.

 

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>