3 aksidente dhe 4 të plagosur në 24 orë

Nga Exit News
3 aksidente dhe 4 të plagosur në 24 orë

Tre aksidente dhe 4 të plagosur ndodhën ditën e dielë në vend.

Një kalimtare u plagos mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Shkodrës. Drejtuesi i mjetit u largua me shpejtësi.

Një vajzë 5 vjeçare u aksidentua me makinë në Bathore. Fëmija ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesja e mjetit u shoqërua në polici.

Tre persona u plagosën në Peqin. Dy automjete i përplasën në hyrje të Peqinit.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme