3 vrasje në 12 orë

Nga Exit News
3 vrasje në 12 orë

3 viktima u shënua në 12 orët e fundit në vend. Policia e Shtetit njoftoi se:

Një person, 45 vjeç u vra të hënën, në mëngjes, në Peqin. Autori i ngjarjes u arrestua nga Policia. Sipas njoftimti të Policisë, ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta.

Në Librazhd, shtetasi Q.B., rreth 56 vjeç, vrau me sopatë bashkëshorten e tij shtetasen M.B., rreth 53 vjeçe dhe më pas vari veten.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme