4 viktima dhe 55 të infektuar të rinj në Kosovë

Nga Exit News
4 viktima dhe 55 të infektuar të rinj në Kosovë

4 pacientë me Covid-19 kanë humbur jetën në Kosovë në 24 orët e fundit, duke e çuar totalin e viktimave në vend në 600.

55 të infektuar të rinj janë zbuluar në 24 orët e fundit, duke shënuar një rënie të numrit të të infektuarve ditorë krahasuar me një ditë më parë.

Që prej fillimit të pandemisë, në Kosovë janë regjistruar 14 692 të infektuar.

Prej tyre 2 507 janë ende të sëmurë aktivë, ndërsa 11 585 pacietë janë shëruar.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme