6 të plagosur në një aksident automobilistik në Lushnje

Nga Exit News
6 të plagosur në një aksident automobilistik në Lushnje

6 persona u plagosën në një aksident automobilistik në Lushnje, të dielën. 2 prej tyre janë në gjendje të rëndë shëndetësore dhe u dërguan në spitalin e Traumës.

Aksidenti ndodhi pasi një makinë morri flakë në ecje.

Lajme te ngjashme