Aksident në Rrugën e Kombit, humbin jetën 4 persona nga një familje

Nga Exit News
Aksident në Rrugën e Kombit, humbin jetën 4 persona nga një familje

Një aksident ka ka ndodhur në Rrugën e Kombit në aksin Rrëshen-Rubik dhe 4 persona kanë humbur jetën.

Një makinë tip ‘Citroen’ dhe një kamion janë përplasur pranë një karburanti përgjatë këtij aksi.

Për pasojë kanë humbur jetën drejtuesi i mjetit tip “Citroen” , bashkëshortja e tij dhe 2 fëmijët dhe është plagosur fëmija i mitur, i cili është transportuar në spitalin e Traumës Tiranë, njofton policia.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme