Aksident në Sarandë, infermierja e ambulancën në gjendje të rëndë

Nga Exit News
Aksident në Sarandë, infermierja e ambulancën në gjendje të rëndë

Tre persona janë plagosur mëngjesin e së hënës, pasi një makinë u përplas me një ambulancë në Sarandë.

Mësohet se infermierja është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në Tiranë me helicopter.

Të plagosur kanë mbetur dhe shoferi i ambulancës dhe ai i makinës.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit. Prokuroria e Sarandës po kryen hetimet për ngjarjen.

Lajme te ngjashme