Aksidentet rrugore vrasin 4 herë më shumë se ngjarjet e krimit në vend

Nga Exit News
Aksidentet rrugore vrasin 4 herë më shumë se ngjarjet e krimit në vend

Policia e Shtetit po heton aksidentin e ndodhur sot, 25 qershor, në rrugën Fier-Vlorë ku u shua një familje e tërë, dhe u plagosën 3 persona.

“Aksidentet rrugore sot marrin katër herë më shumë jetë se ngjarjet kriminale në vend”, u shpreh për median, Zvëndës drejtori i Policisë. Ai njoftoi se Policia e Shtetit do të vijojë të përforcojë masat, për të ndaluar aksidentet rrugore.

Sot në vend kanë ndodhur dy aksidente rrugore, një në Fier Vlorë dhe një tjetër në Tiranë.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>