Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit protestë në 19:30 tek pedonalja

Nga Exit News
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit protestë në 19:30 tek pedonalja

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të protestojë sot në orën 19:30 tek hyrja e Pedonales.

ATM shkruan se bashkia ka nisur rrethimin e sheshit të teatrit për të nisur punimet.

Ata kërkojnë drejtësi për shkatërrimin e teatrit dhe dhunimin e kushtetutës e demokracisë.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme