Aleanca për Mbrotjen e Teatrit, Sorekës: Mos fol më kurrë për drejtësi dhe për demokraci

Nga Exit News
Aleanca për Mbrotjen e Teatrit, Sorekës: Mos fol më kurrë për drejtësi dhe për demokraci

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit i kërkoi Ambasadorit Soreca, të mos flasë më për drejtësi dhe demokraci në Shqipëri.

“Kjo situatë është përtej përshkallëzimit. Teatri u shkatërrua. Tani, na bej të gjithëve një nder, dhe mos fol më kurrë për drejtësi dhe demokraci në Shqipëri”, ju përgjigj në twitter Aleanca, deklaratës së Ambasadorit Soreca për Teatrin.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>