Ambasadorët gjerman dhe amerikan takim në Presidencë

Nga Exit News
Ambasadorët gjerman dhe amerikan takim në Presidencë Yuri Kim

Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim dhe ambasadori gjerman Zingraf kanë zhvilluar sot një takim me këshilltarët e Presidentit Meta.

Takimi u zhvillua në Presidencë dhe ende nuk dihet se për çfarë është diskutuar.

Ambasadorja amerikane ka takuar dje edhe Kryeministrin Rama, të cilit i ka paraqitur propozimin e saj për ndryshimin e sistemit zgjedhor.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme