Ambasadori Soreca takon presidentit Meta

Nga Exit News
Ambasadori Soreca takon presidentit Meta

Ambasadori i BE-së Luigi Soreca u takua të hënën me presidentin Ilir Meta.

Deri më tani nuk ka asnjë njoftim zyrtar për takimin, por mendohet se puna ende e papërfunduar për Reformën Zgjedhore, ngritja e Gjykatës Kushtetuese dhe zgjedhjet e 25 prill 2020 kanë qenë temat kryesore të bisedës.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme