Apple prezanton telefonin e ri iPhone 13

Nga Exit News
Apple prezanton telefonin e ri iPhone 13

Apple të martën prezantoi telefonin e ri ‘iPhone 13’ së bashku me disa përmirësimet në ekranin e iPad dhe Apple Watch.

iPhone 13 dhe IPhone 13 mini kanë një procesor të ri A15, si dhe stabilizues optik të imazhit njësoj si iPhone Pro. Ndërsa, Apple Watch ka ekran më të madh dhe do të dalë për shitje për 399 dollarë.

Gjithashtu, Apple prezantoi një iPad mini të ri me një procesor më të fuqishëm. Çmimi fillon me 499 dollarë dhe do të jetë në dyqane javën e ardhshme.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme