Arestohet një person, shpallet në kërkim një tjetër, shisnin heroinë në Durrës

Nga Exit News
Arestohet një person, shpallet në kërkim një tjetër, shisnin heroinë në Durrës

Një 39-vjeçar nga Durrësi u arrestua të dielën, teksa shpërndante lëndë narkotike. Policia shpalli në kërkim një 30-vjeçar, bashkëpunëtor, i cili mund t’i shpëtonte policisë.

Policia sekuestroi 12 doza heroine dhe një celular.

Hetimet për rastin po kryhen nga policia e Durrësit.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme