Arrestohen 2 persona për drogë

Nga Exit News
Arrestohen 2 persona për drogë

Policia në Tiranë arrestoi të hënën dy persona pasi ju gjet kokainë.

Në një njoftim zyrtar, policia bën me dije se të arrestuarit janë një 28-vjeçar me inicialet M.S., dhe një 23-vjeçar me inicialet E.P.

Atyre gjatë kontrollit ju gjet një sasi me lëndë narkotike kokainë, një sasi me lëndë narkotike kanabis dhe 1 thikë.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme