Arrestohen 4 të rinj për shpërndarje të lëndëve narkotike

Nga Exit News
Arrestohen 4 të rinj për shpërndarje të lëndëve narkotike

4 të rinj në Tiranë u arrestuan të premten për trafik të lëndëve narkotike.

Policia njoftoi se gjatë kontrolleve në rrugën “Egnatia”, dy të rinj, K. T., 23 vjeç dhe K. M., 22 u kapën me 1 kg kanabis dhe 3 aparate celulare

Në rrugën “Mujo Ulqinaku”, u arrestua shtetasi E.C 23 vjeç, me kokainë dhe 1 kartëmonedhë 50 euro fallco.

Gjithashtu u arrestua edhe shtetasi J.XH, 22 vjeç për shpërndarje të lëndëve narkotike kanabis.

Lajme te ngjashme