Arrestohen 4 të rinj për shpërndarje të lëndëve narkotike

Nga Exit News
Arrestohen 4 të rinj për shpërndarje të lëndëve narkotike

4 të rinj në Tiranë u arrestuan të premten për trafik të lëndëve narkotike.

Policia njoftoi se gjatë kontrolleve në rrugën “Egnatia”, dy të rinj, K. T., 23 vjeç dhe K. M., 22 u kapën me 1 kg kanabis dhe 3 aparate celulare

Në rrugën “Mujo Ulqinaku”, u arrestua shtetasi E.C 23 vjeç, me kokainë dhe 1 kartëmonedhë 50 euro fallco.

Gjithashtu u arrestua edhe shtetasi J.XH, 22 vjeç për shpërndarje të lëndëve narkotike kanabis.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>