Arrestohen dy persona në Elbasan për trafik droge

Nga Exit News
Arrestohen dy persona në Elbasan për trafik droge

Policia arrestoi, të mërkurën, dy persona të akuzuar për trafik droge.

Sipas njoftimit të policisë, të arrestuarit janë E. K., 38 vjeç dhe F. K., 30 vjeç, banues në Elbasan.

Gjatë kontrollit atyre iu gjetën dhe u sekuestruan 10 doza me lëndë narkotike heroinë. Ndëkohë po vijon hetimi për persona të tjerë

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme