Arrestohen 3 autorët e ngjarjes së Kavajës

Nga Exit News
Arrestohen 3 autorët e ngjarjes së Kavajës

3 autorët e plagosjes së sekretarit të PD-së në Kavajë u arrestuan nga Policia, të martën, në darkë.

Personat r arrestuar janë Ndriçim Jonuzi, Dorjan Troplini dhe Markel Shtylla.

Ata akuzohen për plagosjen e Bledi Okshuni, të hënën.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme