Arrestohet 3 persona në Fier, kapen me 5 kg kanabis

Nga Exit News
Arrestohet 3 persona në Fier, kapen me 5 kg kanabis

Policia e Fierit ka arrestuar të mërkurën 3 persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi dyshohen se kanë mbjellë kanabis.

Në shtëpinë e njërit prej të arrestuarve, në Baltëz të Fierit, policia ka gjetur 5 kilogramë kanabis dhe disa fidanë kanabis gati për mbjellje.

1 koment

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme