Arrestohet 3 persona në Porgradec, po transportonin 14,3 kg kanabis

Nga Exit News
Arrestohet 3 persona në Porgradec, po transportonin 14,3 kg kanabis

Policia e Pogradecit ka arrestuar të shtunën pasdite tre persona, të cilët po transportonin l14,3 kilogramë kanabis në makinë.

Një prej të dyshuarve ka tentuar t’i shpëtojë policisë duke u hedhur në liqen, por nuk ka mundur të largohet shumë dhe është arrestuar.

Një prej të arrestuarve, Angjel Prifti, është dënuar më parë sërish për trafik të lëndëve narkotike.

1 koment

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme