Arrestohet në Durrës një 51 vjeçar, akuzohet për abuzim me një të mitur

Nga Exit News
Arrestohet në Durrës një 51 vjeçar, akuzohet për abuzim me një të mitur

Një 51 vjeçar është arrestuar në Durrës pasi ka abuzuar seksualisht me një të mitur në moshën 8 vjeçare.

Ai është kallëzuar nga fqinja e tij me iniciale A.M. Ndërkohë 51 vjeçari akuzohet për “Vepra të turpshme”, “Kundërshtim i punonjësit të Policisë” dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme