Arrestohet një efektiv i RENEA-s duke transportuar kokainë

Nga Exit News
Arrestohet një efektiv i RENEA-s duke transportuar kokainë

Një polic i forcave RENEA është arrestuar të premten në Tiranë duke transportuar 1 kilogram kokainë.

Gjatë operacionit anti-drogë janë arrestuar edhe dy persona të tjerë që udhëtonin me të makinë.

Operacioni është nisur nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Policinë e Shtetit pas informacionit se efektivi i RENEA-s ishte përfshirë në trafik droge.

Operacioni është ende në vijim pasi dyshohet për persona të tjerë të përfshirë në këtë rrjet të trafikut të kokainës.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>