Arrestohet polici i cili ekzekutoi 25 vjeçarin

Nga Exit News
Arrestohet polici i cili ekzekutoi 25 vjeçarin

Policia arrestoi oficerin e policisë i cili ekzekutoi 25 vjeçarin  në orët e para të mëngjesit.

Ai akuzohet për “Vrasje në kushtet e kapërcimit të mbrojtjes së nevojshme”.

Një 25 vjeçar është ekzekutuar nga policia orët para të mëngjesit për shkak se nuk ju urdhërit të tyre për të ndaluar.

Klodian Rasha raportohet të mos jetë bindur urdhërit dhe t’ju ketë drejtuar armë zjarri.

Njëri prej oficerëve të policisë ka qëlluar drejt Rashës, duke plagosur për vdekje.

Ngjarja ka ndodhur në Laprakë, rreth orës 01:45.

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>