Italia mbyll shkollat, hapen në shtator

Italia mbyll shkollat, hapen në shtator

Italia ka vendosur të vazhdojë me rihapjen graduale të ekonomisë dhe aktiviteteve shoqërore, por shkollat do të qëndrojnë mbyllur deri në shtator. Lajmi u bë...

12345114

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>