Policia sekuestron 20 makineta lojrash fati

Policia sekuestron 20 makineta lojrash fati

Policia e Shtetit ka sekuestruar 20 makineta lojarsh fati dhe ka arrestuar pronarin e lokalit. BalkanWeb raportoi se në aksion morri pjesë edhe forcat RENEA,...

14 orë më parë
Spanjë rreth 1 milionë të infektuar

Spanjë rreth 1 milionë të infektuar

Spanja ka arritur në rreth 1 milionë të infektuar në total, nga fillimi i pandemisë deri më sot. Sipas të dhënave të Universitetit John Hopkins,...

14 orë më parë
Vendoset shtetrrethimi në Lombardi

Vendoset shtetrrethimi në Lombardi

Rajoni i Lombardisë në Itali ka vendosur shtetrrethim nga ora 23:00 deri në orën 05:00, duke nisur nga dita e enjte deri më 13 nentor....

15 orë më parë
Erdogan akuzon Macron për retorikë anti-islame

Erdogan akuzon Macron për retorikë anti-islame

Presidenti i Turqisë Rexhep Taip Erdogan kritikoi Presidentin francez Emmanuel Macron për përdorimin e retorikës anti-islamike që përfshin krijimin e ‘islamit francez’ për të fshehur...

15 orë më parë
1 2 3 4 5 512