Prokuroria pezullon akuzat ndaj Emiljano Shullazit

Prokuroria pezulloi akuzat ndaj Emiljano Shullazit për kërcënim ndaj Kryetares së Bashkisë Shkodër Voltana Ademi dhe Kryetarit të Opozitës Lulzim Basha. Sipas Prokurorisë akuzat ishin...

1840841842843