Gratë nga zonat rurale, heroina të panjohura

Gratë nga zonat rurale, heroina të panjohura

Ato jetojnë nëzonat rurale të Shkupit. Shumica prej tyre  kanë  bërë  vizitën e fundit  te gjinekologu kur kanë sjellë në jetë fëmijën e tyre të fundit dhe tema më...

Fuqizimi i grave në fshatrat e Kosovës

Fuqizimi i grave në fshatrat e Kosovës

Dita Ndërkombëtare e Grave Rurale festohet këtë vit me temën “  Gratë rurale kultivojnë ushqim të mirë për të gjithë ”. OKB-ja po bën thirrje për të njohur...

123363

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>