Gjykata e Apelit dënon Llallën me 2 vjet burg

Gjykata e Apelit dënon Llallën me 2 vjet burg

Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla u dënua me 2 vite burg dhe 5 vite përjashtim nga sistemi i drejtësisë dhe poste publike nga Gjykata e Posaçme Antikorrupsion....

10 orë më parë
Basha: Berisha gënjen, nuk jam peng i Ramës

Basha: Berisha gënjen, nuk jam peng i Ramës

Kreu i PD-së, Lulzim Basha përgënjeshtroi të mërkurën deklaratat e Sali Berishës se ishte peng i kryeminsitrit Rama. “Për tetë vite më radhë Rama më...

11 orë më parë
Komiteti Teknik zgjat me dy javë masat antiCovid

Komiteti Teknik zgjat me dy javë masat antiCovid

Komiteti Teknik i Ekspertëve, gjatë mbledhjes të së mërkurës, njoftoi zgjatje të masave aktuale kundër koronavirusit me dy javë të tjera. Aktalisht në vend zbatohet...

12 orë më parë
1234326