Balluku e Këlliçi kryesojnë në Tiranë

Nga Exit News
Balluku e Këlliçi kryesojnë në Tiranë

Belinda Balluku nga PS dhe Belind Këlliçi nga PD janë më të votuarit deri më tani në Tiranë. Aktualisht janë numëruar 27 kuti nga 1243.

Belinda Balluku ka marrë 2140 vota ndërsa pas saj renditet Fatmir Xhafaj me 622 vota.

Ndëkohë që nga PD ndërkohë kryeson Belind Këlliçi me 883 vota, ndjekur nga Lulzim Basha me 279 vota, Agron Shehaj 193 dhe Oriela Nebiaj me 155 vota.

 

2 komente

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme