Basha fton Ramën në debat publik

Nga Exit News
Basha fton Ramën në debat publik

Kreu i PD-së Lulzim Basha ftoi në debat publik kryeministrin Rama.

Në një debat me gazetarët në Syri Tv, të enjten, Basha deklaroi se është i gatshëm të përballet publikisht çdo ditë me Ramën:

“Që nesër e deri me 25 Prill, kur të dojë është i ftuar në debat.

Prej 2006 e kam ftuar Zotin Rama në debat dhe ka refuzuar.

Debati i fundit që Z.Rama ka bërë, është në vitin 2000.”

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme