Basha: marrëveshje me Edi Ramën, propagandë e lodhur dhe e vjetër

Nga Exit News
Basha: marrëveshje me Edi Ramën, propagandë e lodhur dhe e vjetër

Kreu i opozitës Lulzim Basha mohoi të ketë marrëveshje me Kryeministrin Rama.

“Propagandë e lodhur dhe e vjetër. E para punës atë që e shpërndajnë kanë versione të ndryshme. Të njëjtën njerëz thonë në mëngjes thonë që ka marrëveshjë që Rama të bëhet President dhe Meta Kryeministër dhe pasdite thonë që Basha Kryeministër dhe Rama President”, tha ai në emisionin Opinion.

Basha theksoi se nuk ka ndryshim pa ndëshkuar “Ramën Veliajn, ministrat e tyre për çdo shkelje ligjiore. Rruga mund të mos jetë e shpejtë, por ky është zotimi im personal si kryetar i opozitës dhe nesër drejtues i ardhshëm”.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>