Basha zëvendëson Markun me Gjekmarkajn

Nga Exit News
Basha zëvendëson Markun me Gjekmarkajn

Agron Gjekmarkaj u caktua drejtues politik në Lezhë pas dorëheqjes së Mark Marku. Vendimi u morr të hënën nga kryetari i PD-së Lulzim Basha, në mbledhjen e kryesisë së grupit.

Marku u dorëhoq nga deputet i PD-së sepse nuk u pajtua me drejtimin e partisë.

Ai ishte drejtues politik i Lezhës për zgjedhjet e 25 prillit dhe anëtarë i komisionit të vlerësimit të kandidatëve për deputet në PD.

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>