Britania e Madhe, plan për të lejuar tifozët në stadiume pas karantinës kombëtare

Nga Exit News
Britania e Madhe, plan për të lejuar tifozët në stadiume pas karantinës kombëtare

Britania e Madhe do të lejojë pjesëmarrjen e tifozëve në stadiume pas përfundimit të karantinës kombëtare më 2 dhjetor.

Sipas Daily Mail-it, departamenti i kulturës dhe sportit ka hartuar një plan që pret miratimin e qeverisë britanike.

Plani i propozuar parashikon një numër të kufizuar tifozësh, 4 mijë për tribunat qendrore dhe 2 mijë për tribunat anësore.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>