Kulturë

“Këmisha” –  që nuk të lëshon!

“Këmisha” –  që nuk të lëshon!

Fillon me një histori të bukur. Gjithnjë, fillon me një histori të bukur: Një vajzë dhe një djalë takohen në auditor; shkëmbejnë veshtrimin e parë...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>