Lifestyle

125 viktima nga reshjet e dendura në Indi

125 viktima nga reshjet e dendura në Indi

Shirat e dendura në shtetin indian të Maharashtrës dhe përmbytjet, rrëshqitjet e tokës dhe aksidentet që i pasuan, shkaktuan të të premten rreth 125 të...

Shuhet në moshën 78 vjeç, Raffaella Carra

Shuhet në moshën 78 vjeç, Raffaella Carra

Ka ndërruar jetë ikona e televizionit italian Raffaella Carra. Carra ndërroi jetë në moshën 78 vjeçe nga një sëmundje e rëndë prej së cilës vuante...

5 restorantet që preferoj në Prishtinë

5 restorantet që preferoj në Prishtinë

E kam të qartë: kjo listë është krejtësisht subjektive, pra një vlerësim fund e krye personal, por është një listë e pashmangshme. E pashmangshme për...

1235