Sport
Kosova anëtarësohet në FIFA

Kosova anëtarësohet në FIFA

Kosova u anëtarësua sot në FIFA, institucionin më të lartë ndërkombëtar të futbollit. Nga 209 shtete, tashmë anëtarë, që votuan, Kosova mori 141 vota pro,...

Kosova anëtarësohet në UEFA

Kosova anëtarësohet në UEFA

Kosova u anëtarësua sot në UEFA, institucionin më të rëndësishëm në Europë për futbollin. Votimi për pranimin e Kosovës u mbajt në kongresin vjetor të...

Europiani 2016 përplas Shqipërinë me Zvicrën

Europiani 2016 përplas Shqipërinë me Zvicrën

Shqipëtarët do të luajnë kundër njëri-tjetrit në Kampionatin Europian të futbollit France 2016. Zvicra, ku luajnë të paktën 6 lojtarë me origjinë shqiptare, dhe Shqipëria...

119202122

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>