Bota

Presidenti Tramp sulmon OBSH-në

Presidenti Tramp sulmon OBSH-në

Presidenti amerikan Donald Tramp akuzoi, të martën, OBSH-në se mbron Kinën në lidhje me përgjegjësitë për nisjen dhe zhvillimin e pandemisë së koronavirusit, pavarësisht se...

1 9 10 11 12 13 38