Bota
Narkot shqiptarë të Ekuadorit

Narkot shqiptarë të Ekuadorit

Prokurori i Ekuadorit César Peña ka shpenzuar vite të tëra duke drejtuar hetimet për rritjen e numrit të vrasjeve të lidhura me bandat kriminale shqiptare,...

Sulm me armë në Nju Xhersi, 6 të vdekur

Sulm me armë në Nju Xhersi, 6 të vdekur

Gjashtë persona, mes të cilëve dhe një polic, u vranë në Nju Xhersi gjatë një përplasje me armë. Dy policë të tjerë u plagosën. Ngjarja...

1 20 21 22 23 24 39