Ekonomi
Supermaketet britanike mund të ngelin bosh

Supermaketet britanike mund të ngelin bosh

Britania mund të përballet me mungesa produktesh ushqimore në supermarkete këtë verë për shkak të mungesës së më shumë se 100,000 shoferëve të automjeteve të...

Ardhjet në Shqipëri ende larg 2019

Ardhjet në Shqipëri ende larg 2019

Pavarësisht hapjes së kufijve dhe heqjes e kufizimeve, hyrje-daljet në Shqipëri nuk kanë arritur nivelet e 2019-ës, sipas të dhënave të publikuara nga INSTAT. Në...

12345173

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>