Exit Shkurt

Stuhi masive dëbore në SHBA

Një stuhi masive dëbore ka nisur në pjesën lindore të Shteteve të Bashkuara. Stuhia ka nisur ditën e premte dhe do vazhdojë drejt veriut deri ditën...

Zjarr në pallatin e drejtuesit të OSSHE-së

Dje në mesnatë, në Durrës, makina e Drejtorit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike Ardian Çela është djegur. Zjarri ka rënë në parkingun nëntokësor...

Sulm në një shkollë në Kanada

Pesë studentë janë vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur në një sulm me armë në një shkollë, në qytetin Saskatchewan, në Kanada, dje në...

Sërisht, një i vrarë gjendet në Vlorë

Sot në mëngjes, një person është gjendur i vrarë në qytetin e Vlorës. Viktima Hyqmet Nexhipi, 52 vjeç është vrarë në një atentat mafioz, brenda...

1 126 127 128 129 130 181