Exit Shkurt

Spartak Ngjela akuza ndaj Metës e Berishës

“Reformën në drejtësi nuk e do korrupsioni. Cilët janë? Meta kryesori - një hajdut ordiner. Pastaj me radhë shokët: Berisha ...dhe me të, i gjithë...

Dita e Pavarësisë, ngrihet flamuri shqiptar edhe në Boston

[video width="400" height="230" mp4="https://www.exit.al/////wp-content/uploads/2015/11/Ngritja-e-flamurit-ne-Boston.mp4"][/video] Edhe në Boston është ngritur sot flamuri shqiptar në nderim të Ditës së Pavarësisë. Dhjetra shqiptaro-amerikanë janë mbledhur sot para Bashkisë...

Flamurë për Ditën e Pavarësisë në Nju Jork

Flamurë për Ditën e Pavarësisë në Nju Jork

Në nderim të Ditës së Pavarësisë flamurët shqiptarë janë vendosur përkrah atij amerikan përgjatë Bulevardit Hylan, në Staten Island, një nga lagjet e qytetit të...

1 132 133 134 135 136 157