Politikë & Politika

Kryeministrja britanike May jep dorëheqjen

Kryeministrja britanike May jep dorëheqjen

Kryeministrja britanike Theresa May dha sot dorëheqjen si kryeministre dhe si kryetare e Partisë Konservatore. Ajo do të largohet zyrtarisht nga zyra më 7 qershor....

37 min më parë
Rama i dërgon një letër Bashës

Rama i dërgon një letër Bashës

Kryeministri Rama i kërkoi sot Kryetarit të PD-së Basha të ulen në bisedime, përmes një letre të botuar në Facebookun e tij. Ai tha se...

dje, 19:20
1 2 3 544