Politikë & Politika
Shqipërisë nuk i hapen negociatat me BE-në

Shqipërisë nuk i hapen negociatat me BE-në

Ministrat e jashtëm të BE-së vendosën sot të kundërshtojnë rekomandimin e Komisionit Europian për hapjen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Ministrat e...

Lleshaj pranon takimin me truprojën e Bashës

Lleshaj pranon takimin me truprojën e Bashës

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pranoi se ka takuar truprojën e Lulzim Bashës por mohoi të ketë informacion për rrezikun që i kanoset kryeopozitarit Basha....

1 2 3 4 5 562